AER
OBUDOWA AEROCOOL PGS ZAURON FRGB-G-BK-v1 BLACK
143,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. |
| Ostrzeżenia | Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. |
Chłodzenie
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
Konstrukcja
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 4 |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Model | PC |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,6 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Maksymalna długość kart graficznych | 32,5 cm |
| Układ | Midi Tower |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
Porty i interfejsy
| Wejście audio | Tak |
| USB 3.2 (Gen 2) Type-A ports quantity | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wyjście audio | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 218 mm |
| Głębokość produktu | 409 mm |
| Wysokość produktu | 445 mm |
Zasilanie
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].