AKG
Obudowa Akyga AK939BL (ATX, Micro ATX, Mini ATX, Mini ITX; kolor czarny)
105,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | CE |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 15 cm |
| Ilość zatok 5.25" | 2 |
| Liczba zewnętrznych zatok 5,25" | 1 |
| Przeznaczenie | Dom/Biuro |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Boczne okno | Nie |
| Model | PC |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Przycisk reset | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Flex ATX |
| Układ | Midi Tower |
| Maksymalna długość kart graficznych | 38,5 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | HDD |
| Materiały | Stal galwanizowana |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Filtr przeciwkurzowy | Nie |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Podświetlenie | Nie |
| Diody LED | SSD |
| Liczba wewnętrznych zatok 5.25" | 1 |
Zasilanie
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Górne |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Wysokość produktu | 412 mm |
| Grubość materiału | 0,5 mm |
| Głębokość produktu | 418 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
Chłodzenie
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
Porty i interfejsy
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
Nośnik danych
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 5.25" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Liczba obsługiwanych HDD | 6 |
Pozostałe funkcje
| Dołączone śruby | Tak |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 225 mm |
| Głębokość opakowania | 480 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,45 kg |
| Wysokość opakowania | 455 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. |
| Ostrzeżenia | Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].