CHF
Obudowa Chieftec CI-03B-OP
275,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16 cm |
| Model | PC |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna długość kart graficznych | 33,5 cm |
| Przycisk reset | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ATX |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Podświetlenie | Nie |
| Boczne okno | Nie |
| Układ | Sześcian |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Nie |
| Przycisk sterowania RGB | Nie |
| Przeznaczenie | Dom/Biuro |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
Chłodzenie
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 200 mm |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 200 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 240 |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 200 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 200 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 265 mm |
| Grubość materiału | 0,6 mm |
| Głębokość produktu | 385 mm |
| Wysokość produktu | 355 mm |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
Nośnik danych
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
Zasilanie
| Zasilacz dołączony | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].