CRI
Obudowa Corsair 3200D RS Mid-Tower Black
430,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Chłodzenie
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 240 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 2 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 280 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 280 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 458 mm |
| Szerokość produktu | 219 mm |
| Wysokość produktu | 495 mm |
| Waga produktu | 8,5 kg |
Porty i interfejsy
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
Konstrukcja
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,5 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Podświetlenie | Nie |
| Materiały | Plastik |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Materiały | Stal |
| Maksymalna długość PSU | 18 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ATX |
| Model | PC |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Układ | Midi Tower |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 40 cm |
Zasilanie
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
Nośnik danych
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].