CRI
Obudowa Corsair 3200D RS Mid-Tower White
430,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
Konstrukcja
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Kolor produktu | Biały |
| Boczne okno | Tak |
| Model | PC |
| Układ | Midi Tower |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 214 mm |
| Waga produktu | 6,9 kg |
| Wysokość produktu | 446 mm |
Nośnik danych
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
Chłodzenie
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 mm |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].