DEC
Obudowa DeepCool CH170 PLUS WH
281,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Nośnik danych
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
Chłodzenie
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 1 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
Konstrukcja
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,4 cm |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Model | PC |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalna długość PSU | 14 cm |
| Materiały | SPCC |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Układ | Tower |
| Maksymalna długość kart graficznych | 34,2 cm |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
Zasilanie
| Lokalizacja zasilania | Górne |
| Obsługiwany typ zasilaczy | PS2 |
| Obsługiwany typ zasilaczy | SFX-L |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Obsługiwany typ zasilaczy | SFX |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 424,5 mm |
| Szerokość produktu | 195 mm |
| Waga produktu | 4,4 kg |
| Głębokość produktu | 290 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].