ASU
Obudowa do dysku ASUS TUF Gaming A1
214,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Obsługiwane produkty | PS5, Xbox |
| Certyfikaty | MIL-STD-810H IP68 |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zamek | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontuj obudowy bez odpowiednich narzędzi i wiedzy technicznej. |
| Ostrzeżenia | Nie przechowuj ani nie używaj urządzenia w pobliżu źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Unikaj zalania lub kontaktu obudowy z wodą. |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
Porty i interfejsy
| Rodzaj złącza USB | Żeńska |
| Połączenie USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 125,3 mm |
| Waga produktu | 142 g |
| Wysokość produktu | 13,3 mm |
| Głębokość produktu | 54,3 mm |
Pozostałe funkcje
| Rodzaj urządzenia | Solid-state drive (SSD) |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
Wydajność
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 1 |
Moc
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 5 V |
Nośnik danych
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, PCI Express, SATA |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].