ASU
Obudowa dysku ASUS ROG STRIX ARION White
257,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontuj obudowy bez odpowiednich narzędzi i wiedzy technicznej. |
| Ostrzeżenia | Unikaj zalania lub kontaktu obudowy z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie przechowuj ani nie używaj urządzenia w pobliżu źródeł ciepła. |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A, USB Type-C na USB Type-C |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7.5 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 12.0 Monterey |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 357 g |
| Głębokość opakowania | 180 mm |
| Szerokość produktu | 47,7 mm |
| Wysokość opakowania | 41,5 mm |
| Wysokość produktu | 10,9 mm |
| Szerokość opakowania | 96 mm |
| Waga produktu | 98 g |
| Głębokość produktu | 124,5 mm |
Moc
| Napięcie | 5 V |
Nośnik danych
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, PCI Express |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
Porty i interfejsy
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Połączenie USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Wydajność
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].