END
Obudowa ENDORFY Aquarius 8000 Flex
570,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Chłodzenie
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 140 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 240 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 280 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 280 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 140 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 420 |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB typu A | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
Nośnik danych
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
Zawartość opakowania
| Dołączone śruby | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 520 mm |
| Głębokość produktu | 239 mm |
| Szerokość produktu | 497 mm |
Konstrukcja
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | SSI CEB |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17,9 cm |
| Maksymalna długość PSU | 44 cm |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | E-ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 45 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].