KAR
Odkurzacz KARCHER CVH 2 - 1.198-330.0
224,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Czas ładowania | 4 h |
| Napięcie ładowania | 100 - 240 V |
| Moc znamionowa | 70 W |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Napięcie baterii | 7,2 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50 – 60 |
| Czas pracy z napędzaną dyszą (duża prędkość) | 10 min |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Wydajność
| Filtracja próżniowa powietrza | HEPA |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Poziom hałasu | 78 dB |
Konstrukcja
| Pojemność zbiornika | 0,15 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 76 mm |
| Waga produktu | 700 g |
| Wysokość produktu | 330 mm |
| Szerokość produktu | 76 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,2 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].