KAR
Odkurzacz KARCHER VC 2 - 1.198-035.0
588,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka do podłogi |
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Tak |
| Szczelinówka | Tak |
Moc
| Maksymalna moc wejściowa | 700 W |
| Regulacja mocy | Mechaniczny |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Konstrukcja
| Ilość pyłu | 2,8 l |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Model | Cylinder próżniowy |
Ergonomia
| Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego ułatwia jego przechowywanie | Tak |
| Komora do przechowywania | Tak |
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
Wydajność
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Promień działania | 7,5 m |
| Filtracja próżniowa powietrza | HEPA |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Poziom hałasu | 76 dB |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Klasa HEPA | HEPA 13 |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 8,4 kg |
| Szerokość produktu | 288 mm |
| Głębokość produktu | 435 mm |
| Wysokość produktu | 249 mm |
| Waga produktu | 5,1 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].