KAR
Odkurzacz KARCHER VC 3 - 1.198-053.0
588,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Konstrukcja
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość pyłu | 0,9 l |
| Rury | Teleskopowy |
| Model | Cylinder próżniowy |
Waga i rozmiary
| Szerokość opakowania | 497 mm |
| Wysokość opakowania | 390 mm |
| Głębokość opakowania | 296 mm |
| Głębokość produktu | 388 mm |
| Szerokość produktu | 269 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,4 kg |
| Wysokość produktu | 334 mm |
| Waga produktu | 4,4 kg |
Zawartość opakowania
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka do podłogi |
| Szczelinówka | Tak |
Wydajność
| Poziom hałasu | 76 dB |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Klasa HEPA | HEPA 13 |
| Filtracja próżniowa powietrza | HEPA |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Maksymalna moc wejściowa | 700 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Ergonomia
| Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego ułatwia jego przechowywanie | Tak |
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].