KAR
Odkurzacz KARCHER VC 6 Cordless Premium ourFamily - 1.198-677.0
1 535,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Poziom hałasu | 78 dB |
| Liczba poziomów mocy | 2 |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowane oświetlenie LED | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Ilość etapów filtracji powietrza | 3 |
| Filtracja próżniowa powietrza | Cykloniczny, HEPA |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Srebrny |
| Zdejmowany okrzurzacz ręczny | Tak |
| Pojemność zbiornika | 0,8 l |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Pionowy odkurzacz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Zawartość opakowania
| Przyrząd do czyszczeniae | Tak |
| Szczelinówka | Tak |
| Uchwyt montażowy dołączony | Tak |
| Akumulator | Tak (2x) |
| Szczotka | Tak |
| Filtr powietrza | Tak |
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Tak |
| Filtr HEPA | Tak |
| Dołączona dysza podłogowa | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ładowarka | Tak |
Moc
| Czas pracy | 50 min |
| Pojemność baterii | 2,5 Ah |
| Czas ładowania | 235 min |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Moc silnika | 250 W |
| Napięcie baterii | 25,2 V |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Szerokość produktu | 266 mm |
| Waga (bez osprzętu) | 2,6 kg |
| Wysokość produktu | 1130 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,8 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].