KAR
Odkurzacz KARCHER WD 3 V-17/4/35 + Nozzles(YYY) - 1.628-124.0
444,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 492 mm |
| Szerokość produktu | 328 mm |
| Waga produktu | 4,5 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 7 kg |
| Głębokość produktu | 349 mm |
Moc
| Moc pobierana | 1000 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Wydajność
| Liczba kół | 4 szt. |
| Długość kabla | 4 m |
| Długość węża | 3,5 m |
| Pojemność | 17 l |
| Średnica węża | 3,5 cm |
Zawartość opakowania
| Worek na kurz załączony | Tak |
| Ssawka samochodowa | Tak |
| Długa ssawka szczelinowa | Tak |
Cechy
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Dmuchawa do pyłu | Tak |
| Tworzywo pojemnika | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Hak | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Typ filtra | Kartridżowy |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | Substancje pod ciśnieniem |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].