KAR
Odkurzacz KARCHER WD 6 P S V-30/6/22/T -1.628-360.0
1 080,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Liczba kół | 5 szt. |
| Długość przewodu | 2,2 m |
| Średnica węża | 3,5 cm |
| Pojemność | 30 l |
| Długość kabla | 6 m |
Zawartość opakowania
| Dysza podłogowa mokra/sucha | Tak |
| Szczelinówka | Tak |
Cechy
| Tworzywo filtra | Polar |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Automatyczny włącznik/wyłącznik | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Dmuchawa do pyłu | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Tworzywo pojemnika | Stal nierdzewna |
| Aktywacja elektronarzędzia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Obrotowy |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc pobierana | 1300 W |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 418 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13 kg |
| Waga produktu | 9,3 kg |
| Szerokość produktu | 382 mm |
| Wysokość produktu | 693 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].