KAR
Odkurzacz kominkowy KARCHER AD 4 Premium 1.629-731.0 (600W; kolor czarny)
685,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Tworzywo tuby | Chrom |
| Koła transportowe | Tak |
| Długość kabla | 4 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Średnica węża | 3,5 cm |
| Rodzaj pojemnika na popiół | Bez worka |
| Tworzywo węża | Metal |
| Pojemność | 17 l |
| Długość przewodu | 1,7 m |
Ergonomia
| Haczyk na przewód | Tak |
| Liczba rur | 2 |
| Listwa zabezpieczająca | Tak |
| Typ filtra | Płaski filtr falisty |
| Uchwyty | Tak |
| Filtr wylotowy | Gąbkowy |
| Kółka transportowe | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Dołączona dysza podłogowa | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Maksymalna moc wejściowa | 600 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 8,9 kg |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Głębokość produktu | 365 mm |
| Wysokość produktu | 565 mm |
| Waga produktu | 5,3 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Wydajność
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].