NUM
Odkurzacz piorący (ekstrakcyjny) Numatic GVE370 George US-NU-915950
2 468,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Model | Cylinder próżniowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Tworzywo tuby | Metal |
| Ilość pyłu | 15 l |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Maksymalna moc wejściowa | 1200 W |
| Zmienne zasilanie | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 8,8 kg |
| Szerokość produktu | 355 mm |
| Wysokość produktu | 500 mm |
| Głębokość produktu | 355 mm |
Wydajność
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Poziom hałasu | 78,7 dB |
| Promień działania | 26,8 m |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Nadmuch | 40 L/s |
| Filtracja próżniowa powietrza | HEPA |
Pozostałe funkcje
| Pojemność na mokry kurz | 9 l |
| Pojemność na suchy kurz | 15 l |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Zawartość opakowania
| Akcesoria w zestawie | Wąż ssący 2m i 3m, komplet natryskowy, ssawka na sucho, ssawka szczelinowa, ssawka trójkątna, ssawka z włosiem, ssawka do tapicerki, ssawka 150 mm, ssawka do zbierania wody z włosiem, redukcja, szczot |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].