NUM
Odkurzacz workowy do zanieczyszczeń suchych Numatic HET200 Hetty 620W czarno-różowy
1 168,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Dołączony wąż | Tak |
| Szczotka | Tak |
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Tak |
| Szczelinówka | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka do podłogi |
Wydajność
| Filtracja próżniowa powietrza | HEPA |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Poziom hałasu | 72 dB |
| Klasa HEPA | HEPA 11 |
Moc
| Roczne zużycie energii | 25,2 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Maksymalna moc wejściowa | 620 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Wysokość produktu | 370 mm |
| Szerokość produktu | 360 mm |
| Waga produktu | 8,5 kg |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Kolor produktu | Różowy |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Ilość pyłu | 9 l |
| Tworzywo tuby | Stal nierdzewna |
| Model | Cylinder próżniowy |
Ergonomia
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania | Tak |
| Długość przewodu | 10 m |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].