KAR
Odkurzacz piorący KARCHER Puzzi 8/1 (1.100-240.0)
2 524,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Długość przewodu | 7,5 m |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Maksymalna moc wejściowa | 1200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Konstrukcja
| Rodzaj czyszczenia | Na mokro |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Model | Odkurzacz bębnowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Kolor produktu | Szary |
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Pojemność zbiornika na ciecz | 8 l |
Wydajność
| Właściwe wykorzystanie | Profesjonalny |
| Filtracja próżniowa powietrza | Woda |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Podciśnienie | 27 kPa |
| Nadmuch | 71 L/s |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 332 mm |
| Wysokość produktu | 442 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,4 kg |
| Głębokość produktu | 524 mm |
| Waga (bez osprzętu) | 8,6 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].