KAR
Odkurzacz piorący KARCHER SE 4 - 1.081-150.0
1 037,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Moc
| Moc pompy | 40 W |
| Moc turbiny | 1400 W |
Konstrukcja
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 4 l |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Model | Odkurzacz bębnowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 4 l |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 7,8 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,8 kg |
| Szerokość produktu | 386 mm |
| Wysokość produktu | 480 mm |
| Głębokość produktu | 441 mm |
Wydajność
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Nadmuch | 70 L/s |
| Podciśnienie | 21 kPa |
Ergonomia
| Długość przewodu | 7,5 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].