KAR
Odkurzacz piorący KARCHER SE 4 Plus - 1.081-170.0
1 230,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Model | Odkurzacz bębnowy |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 4 l |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Typ filtra | Kartridżowy |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 4 l |
Moc
| Moc turbiny | 1000 W |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 385 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,2 kg |
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Waga produktu | 7,6 kg |
| Wysokość produktu | 535 mm |
Ergonomia
| Długość przewodu | 6 m |
| Długość węża | 2 m |
Zawartość opakowania
| Filtr | Tak |
| Worek na kurz załączony | Tak |
| Długa ssawka szczelinowa | Tak |
| Dysza podłogowa mokra/sucha | Tak |
| Dysza piorąca | Tak |
| Dysza szczelinowa | Tak |
| Płyn czyszczący | Tak |
Wydajność
| Poziom hałasu | 74 dB |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Tapicerka |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Funkcja prania | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].