KAR
Odkurzacz profesjonalny KARCHER NT 27/1 Me Adv
1 387,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Maksymalna moc wejściowa | 1380 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Konstrukcja
| Ilość pyłu | 27 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Stalowy |
| Tworzywo pojemnika | Metal |
Wydajność
| Poziom hałasu | 72 dB |
| Nadmuch | 67 L/s |
| Podciśnienie | 20 kPa |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 420 mm |
| Głębokość produktu | 420 mm |
| Wysokość produktu | 540 mm |
| Waga produktu | 8,2 kg |
Ergonomia
| Standardowa szerokość nominalna | 3,5 cm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].