KAR
Odkurzacz profesjonalny KARCHER NT 30/1 Ap L
1 819,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 370 mm |
| Waga produktu | 11,8 kg |
| Wysokość produktu | 560 mm |
| Głębokość produktu | 525 mm |
Wydajność
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Nadmuch | 74 L/s |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Właściwe wykorzystanie | Profesjonalny |
| Podciśnienie | 25,4 kPa |
| Poziom hałasu | 70 dB |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Maksymalna moc wejściowa | 1380 W |
Zawartość opakowania
| Szczelinówka | Tak |
Konstrukcja
| Model | Odkurzacz bębnowy |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Ilość pyłu | 30 l |
| Średnica węża | 3,5 cm |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
Ergonomia
| Długość przewodu | 7,5 m |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].