KAR
Odkurzacz profesjonalny KARCHER NT 30/1 Tact L
2 344,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 580 mm |
| Waga produktu | 13,5 kg |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Szerokość produktu | 560 mm |
Moc
| Ilość faz | 1 |
| Maksymalna moc wejściowa | 1380 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Ilość pyłu | 30 l |
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Tworzywo pojemnika | Plastik |
Wydajność
| Nadmuch | 74 L/s |
| Poziom hałasu | 69 dB |
| Podciśnienie | 25,4 kPa |
Zawartość opakowania
| Szczelinówka | Tak |
| Szerokość czyszczenia szczotki podłogowej | 36 cm |
Ergonomia
| Standardowa szerokość nominalna | 3,5 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].