KAR
Odkurzacz profesjonalny KARCHER T 15/1 HEPA - 1.355-307.0
1 496,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 10 kg |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Wysokość produktu | 410 mm |
| Waga produktu | 6,4 kg |
Konstrukcja
| Ilość pyłu | 15 l |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Model | Odkurzacz |
| Długość przewodu zasilającego | 12 m |
| Długość węża | 2 m |
| Średnica znamionowa | 35 mm |
Wydajność
| Poziom ciśnienia akustycznego | 52 dB |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Podciśnienie | 18 kPa |
| Swobodny wydatek powietrza | 40 l/min |
| Filtr HEPA | Tak |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Maksymalna moc wejściowa | 585 W |
| Ilość faz | 1 |
Zawartość opakowania
| Szczotka do parkietu | Tak |
| Dołączona dysza podłogowa | Tak |
| Worek na kurz załączony | Tak |
| Dołączony wąż | Tak |
| Rura teleskopowa | Tak |
| Ssawka do tapicerki | Tak |
| Długa ssawka szczelinowa | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].