DEW
Odkurzacz przemysłowy 1100W 15L DXV15T DEWALT
489,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Poziom hałasu | 82 dB |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Pojemność | 15 l |
| Moc pobierana | 1100 W |
| Długość przewodu | 4,85 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Maksymalne ciśnienie wentylacji | 215 mbar |
| Klasa pyłu/kurzu | L |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 385 mm |
| Wysokość produktu | 365 mm |
| Waga produktu | 6 kg |
| Głębokość produktu | 510 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zachować ostrożność podczas użytkowania i konserwacji, aby uniknąć kontaktu z szkodliwymi substancjami. |
| Ostrzeżenia | Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może emitować szkodliwe substancje. Należy używać odpowiedniego sprzętu ochronnego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].