KAR
Odkurzacz Uniwersalny KARCHER WD 3 S V-17/4/20 - 1.628-135.0
412,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Model | Odkurzacz bębnowy |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Ilość pyłu | 17 l |
| Kolor produktu | Żółty |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Tworzywo tuby | Plastik |
| Długość przewodu | 2 m |
| Długość tuby | 50 cm |
| Wypinane kolanko | Tak |
| Tworzywo węża | Plastik |
| Tworzywo pojemnika | Stal nierdzewna |
| Ilość rur | 2 |
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
Ergonomia
| Osłona zderzaka | Tak |
| Długość przewodu | 4 m |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz | Nie |
| Komora do przechowywania | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
Wydajność
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Czyszczenie powierzchni | Goła podłoga |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Dmuchawa do pyłu | Tak |
| Długa ssawka szczelinowa | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Maksymalna moc wejściowa | 1000 W |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 328 mm |
| Wysokość produktu | 493 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7 kg |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Głębokość produktu | 353 mm |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szczelinówka | Tak |
| Zawartość zestawu | Wąż ssący 2 m, 35 mm, odpinana rękojeść, rury ssące 2 × 0,5 m, 35 mm, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa, filtr typu kartridż, fizelinowa torebka filtracyjna 1 szt. |
| Filtr | Jednoczęściowy filtr kartridżowy KFI 3310 1 2.863-303.0/ |
Cechy
| Dodatkowe informacje | przechowywanie: węża ssającego i głowicy urządzenia, dod. akcesoriów na głowicy urządzenia, hak na przewód , listwa odbojowa |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].