KAR
Odkurzacz uniwersalny KARCHER WD 4 S V-20/5/22 (OUTLET)
530,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Ilość rur | 2 |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Ilość pyłu | 20 l |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Długość tuby | 100 cm |
| Długość przewodu | 2,2 m |
| Model | Odkurzacz bębnowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Tworzywo tuby | Plastik |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Tworzywo pojemnika | Stal nierdzewna |
| Tworzywo węża | Plastik |
Wydajność
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Filtracja próżniowa powietrza | Tkanina |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Dmuchawa do pyłu | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
Ergonomia
| Długość przewodu | 5 m |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania | Tak |
| Komora do przechowywania | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Maksymalna moc wejściowa | 1000 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 10 kg |
| Waga (bez osprzętu) | 7,2 kg |
| Szerokość produktu | 365 mm |
| Głębokość produktu | 384 mm |
| Wysokość produktu | 524 mm |
Zawartość opakowania
| Szczelinówka | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].