KAR
Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 2 Plus V-12/4/18 Pet - 1.628-017.0
414,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Moc ssania | 220 W |
| Długość węża | 1,8 m |
| Przepływ powietrza | 43 l/s |
| Długość kabla | 4 m |
| Dodatkowa średnica nominalna | 35 mm |
| Ciśnienie akustyczne | 74 dB |
| Pojemność | 12 l |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | Substancje pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc pobierana | 1000 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 328 mm |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 6 kg |
| Głębokość produktu | 349 mm |
| Wysokość produktu | 378 mm |
Cechy
| Typ kontroli | Przyciski |
| Składany uchwyt | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Tworzywo pojemnika | Plastik |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Dmuchawa do pyłu | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].