KAR
Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 2 Plus V-15/4/18 - 1.628-003.0
354,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Maksymalna moc wejściowa | 1000 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Konstrukcja
| Elastyczny wąż | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Model | Odkurzacz bębnowy |
| Ilość rur | 2 |
| Ilość pyłu | 15 l |
| Tworzywo węża | Plastik |
| Tworzywo tuby | Plastik |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Długość tuby | 100 cm |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Rury | Elastyczny |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 430 mm |
| Szerokość produktu | 328 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6 kg |
| Waga (bez osprzętu) | 4,3 kg |
| Głębokość produktu | 349 mm |
Wydajność
| Filtracja próżniowa powietrza | Pianka |
| Dmuchawa do pyłu | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
Ergonomia
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Długość przewodu | 4 m |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Zawartość opakowania
| Szczelinówka | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].