KAR
Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 4 S Go!Further - 1.628-262.0
658,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Przełącznik obrotowy | Tak |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Dmuchawa do pyłu | Tak |
| Filtracja próżniowa powietrza | Tkanina |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
Ergonomia
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania | Tak |
| Komora do przechowywania | Tak |
| Długość przewodu | 5 m |
| Dodatkowe informacje | funkcja dmuchawy, pozycja parkowania, schowki, ochrona przed uderzeniami |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Długość węża | 2,2 m |
| Typ kontroli | Obrotowy |
Moc
| Podciśnienie | 24 kPa |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 73 dB |
| Maksymalna moc wejściowa | 1100 W |
| Swobodny wydatek powietrza | 55 l/min |
| Moc ssania | 240 W |
Konstrukcja
| Tworzywo węża | Plastik |
| Ilość rur | 2 |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Ilość pyłu | 20 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Tworzywo pojemnika | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Długość tuby | 100 cm |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Model | Odkurzacz bębnowy |
| Długość przewodu | 5 m |
| Tworzywo tuby | Plastik |
Zawartość opakowania
| Dysza szczelinowa | Tak |
| Dołączony wąż | Tak |
| Ssawka do rozlanych płynów | Tak |
| Płaski filtr plisowany | PTFE |
| Szczelinówka | Tak |
| Zdejmowany uchwyt | Tak |
| Worek na pył | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 365 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,5 kg |
| Waga (bez osprzętu) | 7,2 kg |
| Głębokość produktu | 384 mm |
| Wysokość produktu | 524 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].