AKP
Okap kominowy AKPO WK-5 RONDO TURBO 50 INOX (500mm; stal nierdzewna)
527,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Model | Naścienny |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Pozycja oświetlenia | Przednie |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Lampy | 28 W |
| Typ kontroli | Suwak |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Carbon |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Silnik dołączony | Tak |
Wydajność
| Obciążenie | 156 W |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 61 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 207 m³/h |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 50 dB |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Moc silnika | 100 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. |
| Ostrzeżenia | Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
| Ostrzeżenia | Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 500 mm |
Moc
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].