AKP
Okap kominowy przyścienny rustykalny AKPO WK-4 RUSTICA 60 beżowy ecru
1 199,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Model | Okap kominowy |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Lokalizacja wydechu | Górne |
| Materiał obudowy | Stal, Drewno |
| Kolor produktu | Drewniany |
| Cechy | Wykończenie drewniane surowe nadające się do pomalowania |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium/węgiel |
| Silnik dołączony | Tak |
| Lampy | 2 W |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
Moc
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | D |
| Obciążenie | 106 W |
| Moc silnika | 102 W |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 19,5 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 15 cm |
| Wysokość (min) | 78 cm |
| Wysokość (max.) | 106 cm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
Wydajność
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 59 dB |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Maksymalna moc wyciągu | 415 m³/h |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 67 dB |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. |
| Ostrzeżenia | Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].