CO4
Otulina hamakowa Coccon Hammock Underquilt, tempest gray/silverbird
805,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Materiał powłoki | 20 Denier Nylon (DWR PFC‑free) |
| Typ produktu | Otulina hamakowa |
| Kolor produktu | Szary |
| Zakres komfortu | 0 °C - 5 °C |
| Wypełnienie | Hydrofobowy kaczy puch 400 g (90/10, 750 fill power) |
| System mocowania | Aluminiowe karabińczyki typu S, elastyczne linki, napinacze oraz blokady linek |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 660 g |
| Wymiary | 205 x 122/88 cm |
| Wymiary po złożeniu | 210 x 160 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].