LOG
(OUTLET)
519,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wymagania systemowe
| Minimalne wymagania systemowe | Co jest potrzebne: Technologia Bluetooth Low Energy Windows 10, 11 lub nowszy macOS 10.15 lub nowszy Linux (3) ChromeOS (3) iPadOS 14 lub nowszy (3) AndroidTM 8.0 lub nowszy (3) Odbiornik USB Logi Bolt Wymagany dostępny port USB Brak zgodności z innymi odbiornikami USB firmy Logitech. (3) Podstawowe funkcje urządzenia będą obsługiwane bez oprogramowania przeznaczonego do systemu operacyjnego innego niż Windows lub macOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iPadOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
Pozostałe funkcje
| Kompatybilność | Logi Bolt USB receiver |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Klawiatura MX Keys S Odbiornik USB Logi Bolt Kabel do ładowania USB-C (USB-A do USB-C) Dokumentacja produktu |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Wymiary odbiornika (S x G x W) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Waga odbiornika | 2 g |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Moc
| Źródło ładowania | USB Type-C |
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
| Żywotność baterii | 5 mies. |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Typ baterii klawiatury | Wbudowana bateria |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
Klawiatura
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Typ klawiatury | Przełącznik nożycowy |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Zastosowanie | Biuro |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
Konstrukcja
| Typ podświetlacza | LED |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
Myszka
| Długość przewodu myszy | 1,8 m |
| Dołączona myszka | Nie |
Dane logistyczne
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 900 g |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 147,5 mm |
| Wysokość opakowania | 39,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,32 kg |
Cechy
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
Waga i rozmiary
| Waga klawiatury | 810 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 430,2 x 131,63 x 20,5 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].