GUA
Pałka teleskopowa baton GUARD Snake 26""/65 cm hartowana z pokrowcem (YC-10521-26)"
89,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Mocowanie paska | Tak |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać użycia w miejscach publicznych bez uzasadnionej przyczyny. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Używać wyłącznie w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. |
Waga i rozmiary
| Długość po rozłożeniu | 65 cm |
| Długość po złożeniu | 25 cm |
| Waga produktu | 420 g |
Materiał
| Typ stali | 4142 |
| Materiały | Stal hartowana |
| Materiały | Guma |
Zawartość opakowania
| Instrukcja | Tak |
| Dołączona kabura | Tak |
Kolor
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].