PAT
Pamięć Patriot Memory Signature PSD48G213381S (DDR4 SO-DIMM; 1 x 8 GB; 2133 MHz; CL15)
350,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 9,5 g |
| Głębokość produktu | 3 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 69 mm |
Cechy
| Prędkość zegara pamięci | 2133 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Opóźnienie CAS | 15 |
| Profil SPD | Tak |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 18,5 g |
| Szerokość opakowania | 53 mm |
| Wysokość opakowania | 168 mm |
| Głębokość opakowania | 16 mm |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].