NOC
Pasta Termoprzewodząca NOCTUA NT-H2 10g
124,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Ilość | 1 |
| Gęstość | 2,81 g/cm³ |
| Kolor produktu | Szary |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -50 - 200 °C |
Waga i rozmiary
| Pojemność | 3,5 ml |
| Waga produktu | 10 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
| Ostrzeżenia | Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].