LAE
Patch panel Lanberg PPS6-0024-S (0.5U; kat. 6; 24xRJ-45)
115,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Metal |
| Pojemność stelaża | 0.5U |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 22,2 mm |
| Waga produktu | 1,16 kg |
| Głębokość produktu | 99,5 mm |
| Szerokość produktu | 445 mm |
Sieć
| Technologia okablowania | Cat6 |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 24 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].