BNI
Patelnia Ballarini Positano PSOL0.24 24 cm
156,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Grubość dna | 5,4 mm |
| Kolekcja | Positano |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Temperatura (maks) | 250 °C |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Model | Patelnia uniwersalna |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
Waga i rozmiary
| Średnica | 24 cm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Myć ręcznie, unikać mycia w zmywarce. |
| Ostrzeżenia | Nie przegrzewać patelni bez zawartości. |
| Ostrzeżenia | Nie używać metalowych narzędzi, aby nie uszkodzić powłoki. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].