AEG
Zestaw naczyń do gotowania na parze AEG A9OZS10
679,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Waga produktu | 2 kg |
| Możliwość używania w piekarniku | Tak |
| Wysokość produktu | 75 mm |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Łatwy do usunięcia | Tak |
| Ilość sztuk | 8 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 3,23 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Myć ręcznie, unikać mycia w zmywarce. |
| Ostrzeżenia | Nie używać metalowych narzędzi, aby nie uszkodzić powłoki. |
| Ostrzeżenia | Nie przegrzewać patelni bez zawartości. |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 8 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].