PAT
Patriot SO-DIMM DDR4 8GB 3200MHz 512Mx8
317,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 12 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 29 g |
| Szerokość opakowania | 61 mm |
| Wysokość opakowania | 17 mm |
Cechy
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 17 g |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Wysokość produktu | 32 mm |
| Głębokość produktu | 2 mm |
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].