PTX
PETMEX Naturalny gryzak dla psa Patyk z drzewa Kawowego rozmiar S
23,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Kategoria | Dla psa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Rodzaj przysmaku | Dla szczeniąt |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Mini 2,5 - 5 kg |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zęby |
| Bez cukru | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nieświeży oddech |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Redukowanie napięcia nerwowego |
| Główny smak | Roślinny |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Waga produktu | 32 -36 g |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Rasa psa | Wszystkie rasy psów miniaturowych |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Forma dawkowania | Stały |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Kategoria produktu | Gryzak naturalny |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Gryzaki naturalne |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Produkty do żucia |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiaj zwierzęcia bez nadzoru podczas używania produktu. |
| Ostrzeżenia | Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety. |
Wartości odżywcze
| Zawartość wilgoci | 15% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].