PTX
PETMEX Patyk z Drzewa Kawowego Naturalny Gryzak dla psa rozmiar XL
35,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Bezglutenowe | Tak |
| Główny smak | Roślinny |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nieświeży oddech |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy olbrzymich psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych i olbrzymich psów |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Forma dawkowania | Stały |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Kategoria produktu | Gryzak naturalny |
| Waga produktu | 270 - 290 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zęby |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Redukowanie napięcia nerwowego |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Olbrzymia rasa +45 kg |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Gryzaki naturalne |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Produkty do żucia |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Rodzaj przysmaku | Dla szczeniąt |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne |
Wartości odżywcze
| Zawartość wilgoci | 15% |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety. |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiaj zwierzęcia bez nadzoru podczas używania produktu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].