PTX
PETMEX Penis wołowy 30 cm gryzak dla psa
24,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wartości odżywcze
| Popiół surowy | 2,06% |
| Zawartość tłuszczu | 12,47% |
| Białko | 77,3% |
| Włókna surowe | 2,7% |
Cechy
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nieświeży oddech |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Produkty do żucia |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Waga produktu | 50 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Gryzaki naturalne |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych i olbrzymich psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich i dużych psów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zęby |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Bez soi | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Bez cukru | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Rodzaj przysmaku | Suszony |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Rodzaj przysmaku | Gryzaki, kości do gryzienia |
| Rodzaj przysmaku | Dla szczeniąt |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Kategoria | Dla psa |
| Główny smak | Wołowina |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Wielkość rasy | Olbrzymia rasa +45 kg |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].