AMI
Piekarnik AMICA EB7541DB FINE
1 239,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | EN 60335-1, EN 60335-2-6 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Zawias drzwiczek | W dół |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Chłodne drzwi | Tak |
| Materiał frontów | Szkło |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Liczba paneli drzwi szklanych | 3 |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 106,1 |
| Zużycie energii (standard) | 0,99 kWh |
| Zużycie energii (konwekcja wymuszona) | 0,87 kWh |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Waga produktu | 32,4 kg |
| Wysokość produktu | 595 mm |
| Głębokość produktu | 570 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 60 cm |
Piekarnik
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Rozmiar piekarnika | Średni |
| Maksymalna temperatura (standard) | 250 °C |
| Termoobieg | Tak |
| Liczba piekarników | 1 |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Pojemność wnętrza wszystkich piekarników | 65 l |
| Łączna moc piekarnika | 3100 W |
| Typ piekarnika | Elektryczny |
| Standardowe gotowanie | Tak |
| Grzanie górne i dolne | Tak |
| Moc piekarnika | 3100 W |
| Moc grilla | 2000 W |
| Pojemność netto piekarnika | 65 l |
| Grill | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Parowe |
| Maksymalna temperatura (konwekcja) | 250 °C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych miejscach - ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Produkt nagrzewa się podczas używania - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Produkt wymaga podłączenia do właściwie zainstalowanego i uziemionego gniazdka elektrycznego. |
Oświetlenie
| Światło wewnętrzne | Tak |
Zawartość opakowania
| Tacka do pieczenia | Tak |
Ergonomia
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Zdejmowane drzwi szklane | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].