BEK
Piekarnik BEKO BBIE123001XD
1 263,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Zużycie energii (standard) | 0,88 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 95,3 |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Zużycie energii (konwekcja wymuszona) | 0,81 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
Piekarnik
| Nagrzewanie dolne | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Parowe |
| Grill | Tak |
| Typ piekarnika | Elektryczny |
| Łączna moc piekarnika | 2400 W |
| Rozmiar piekarnika | Średni |
| Samoczyszczący | Tak |
| Pojemność wnętrza wszystkich piekarników | 72 l |
| Termoobieg | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Pojemność netto piekarnika | 72 l |
| Gotowanie mikrofalowe | Nie |
| Funkcja robienia pizzy | Nie |
| Liczba piekarników | 1 |
| Gotowanie wieloetapowe | Tak |
Automat do chleba
| Możliwość wypieku chleba | Nie |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 594 mm |
| Waga produktu | 28,7 kg |
| Głębokość produktu | 567 mm |
| Wysokość produktu | 595 mm |
| Głębokość opakowania | 660 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 60 cm |
| Wysokość opakowania | 655 mm |
| Szerokość opakowania | 660 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 31,2 kg |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
Oświetlenie
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Typ lamp | Halogen |
Konstrukcja
| Wentylator chłodzący | Tak |
| Materiał frontów | Szkło |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Zawias drzwiczek | W dół |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Tworzywo wnętrza | Emalia |
| Zdejmowane drzwi szklane | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt wymaga podłączenia do właściwie zainstalowanego i uziemionego gniazdka elektrycznego. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych miejscach - ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Produkt nagrzewa się podczas używania - ryzyko poparzenia. |
Ergonomia
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Nie |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zintegrowany zegar | Tak |
Zawartość opakowania
| Tacka do pieczenia | Tak |
| Szyna teleskopowa w zestawie | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].