ELC
Piekarnik ELECTROLUX LOA9S3XZ
8 402,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt nagrzewa się podczas używania - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Produkt wymaga podłączenia do właściwie zainstalowanego i uziemionego gniazdka elektrycznego. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych miejscach - ryzyko porażenia prądem. |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Wysokość produktu | 594 mm |
| Głębokość produktu | 567 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Waga produktu | 38 kg |
| Wysokość przedziału instalacji | 59 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
Oświetlenie
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Lampy | 65 W |
| Lokalizacja oświetlenia | Boczne |
| Lokalizacja oświetlenia | Górne |
| Ilość lamp | 2 |
Piekarnik
| Termosonda | Tak |
| Wentylator chłodzący | Tak |
| Grill | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Parowe |
| Łączna moc piekarnika | 3500 W |
| Rozmiar piekarnika | Średni |
| Termoobieg | Tak |
| Grzanie górne i dolne | Tak |
| Standardowe gotowanie | Tak |
| Liczba piekarników | 1 |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Nagrzewanie przednie | Tak |
| Wolne gotowanie | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Nagrzewanie dolne | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Gotowanie na parze | Tak |
| Grillowanie gorącym powietrzem | Tak |
| Typ piekarnika | Elektryczny |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Pojemność netto piekarnika | 70 l |
Konstrukcja
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zawias drzwiczek | W dół |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Otwieranie drzwi piekarnika | Opadające |
| Materiał frontów | Szkło |
| Drzwi z miękkim zamykaniem | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
Ergonomia
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Tacka ociekowa | Tak |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | A++ |
| Zużycie energii (konwekcja wymuszona) | 0,52 kWh |
| Zużycie energii (standard) | 0,99 kWh |
Zawartość opakowania
| Dołączony ruszt | Tak |
| Tacka do pieczenia | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].