ASG
Pistolet ASG Beretta M9 World Defender sprężynowy
115,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Bezpiecznie przechowywać amunicję, unikając kontaktu z otwartym ogniem. |
| Ostrzeżenia | Nie celuj w ludzi ani zwierzęta. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Kolor
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 219 mm |
| Waga produktu | 400 g |
Materiał
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
Szczegóły techniczne
| Kaliber | 6 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].