ASG
Pistolet ASG Walther P99 sprężynowy czarny
139,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Kolor
| Kolor produktu | Czarny |
Szczegóły techniczne
| Przeznaczenie | Airsoft |
| Typ produktu | Pistolet sprężynowy ASG |
| Maksymalny zasięg | 15 m |
| Pojemność magazynka | 12 szt. + 100 kulek |
| Typ spustu | Pojedynczego działania |
| Kaliber | 6 mm |
| Liczba magazynków | 2 |
| Prędkość początkowa | 200 fps |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap, Low-cap |
| Ciężar kulek | 0,12 g/ 0,20 g |
| Długość szyny | 22 mm |
Materiał
| Materiały | Metal |
| Materiały | ABS |
| Materiały | Polimer |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 420 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie celuj w ludzi ani zwierzęta. |
| Ostrzeżenia | Bezpiecznie przechowywać amunicję, unikając kontaktu z otwartym ogniem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].